Kosgeb Tanıtım Desteği (Broşür, Katalog, Matbaa)

Bu Desteğin Amacı ve Kapsamı
İşletmelerin; işletmelerini ve ürünlerini, özellikle yurtdışında tanıtmaları için gerçekleştirecekleri faaliyetlerine destek verilmesidir.

Bu Destekten Beklenen Yararlar
İşletmelerin; işletmelerini ve ürünlerini tanıtmaları, marka imajının oluşturulması

Bu Destekten Kimler Yararlanabilir?
KOBİ tanımı kapsamında yer alan ve imalat sanayinde faaliyet gösteren işletmeler

Destek Oranı ve Üst Limiti Nedir? 
Tanıtım Desteği kapsamında değerlendirilecek olan Broşür, Katalog ve Etiket Baskılı Bandrollü CD’nin en az aşağıdaki kriterlere sahip olması gerekmektedir.

Broşür: En az A4 (21×29.7cm) ölçüsünde (tek yaprak), 2 sayfa, isteğe bağlı kırımlı, 170 gr. Mat/parlak kuşe kağıda, 4 renk baskılı; içeriğinde yararlanıcı işletmenin künyesi, logosu, adresi, telefon ve faks numaralarının varsa internet ve e-posta adresinin olması, arka sayfasında basım tarihi ve Tedarikçi işletmenin adının bulunması gerekmektedir.
Katalog: En az A4 (21×29.7cm) ölçüsünde (4yaprak) 8 sayfa, 200 gr. Mat/parlak kuşe kağıda, dikişli, 4 renk baskılı, ön ve arka kapak mat/parlak selefonlu; içeriğinde yararlanıcı işletme tanıtım bilgileri, detaylı ürün bilgileri, logosu, adresi, telefon ve faks numaralarının varsa internet ve e-posta adresinin olması, arka sayfasında basım tarihi ve tedarikçi işletmenin adının bulunması gerekmektedir.